Wasatch

Nastaviteľná konfigurácia vám uľahčí prácu

Sofistikovaný RIP softvér s jednoduchým nastavením, intuitívnym ovládaním a výkonnými nástrojmi. Podporuje väčšinu veľkoformátových tlačiarní na trhu. Vyniká rýchlosťou ripovania a ponúka plnohodnotné funkcie, ktoré očakávate a potrebujete pre výstupy veľkoformátovej tlače.
Nastaviteľná konfigurácia vám uľahčí prácu a 100% podporu color manažmentu oceníte v prípade potreby tvorenia ICC profilov.

 


Wasatch SoftRIP Full Edition

Wasatch SoftRIP obsahuje ovládače pre väčšinu veľkých a malých inkjetových tlačiarní. SoftRIP je jednoducho nastaviteľný softvér s profesionálnymi výsledkami. Ak chcete produkovať najlepšie výsledky v čo najkratšom čase, chcete Wasatch SoftRIP. Pre viac informácií si stiahnite brožúru nižšie.


Wasatch SoftRIP SP

Separovaná tlač pomocou inkjetových tlačiarní šetrí čas a peniaze a súčasne zvyšuje Vašu flexibilitu splniť zákazníkove očakávania. SoftRIP SP je najpokrokovejší softvér pre vysokokvalitnú separovanú tlač. SoftRIP SP je v ponuke pre veľkoformátové, malé a stolové tlačiarne. Pre viac informácií si stiahnite brožúru nižšie.


Wasatch SoftRIP TX

Vytvorený exluzívne pre potreby tlače na textil, SoftRIP TX je vybavený nástrojmi, ktoré potrebujete pre každodennú prácu. So všetkými funkciami tlačového manažmentu originálneho SoftRIP, plus špeciálnymi funkciami pre potlač textilu. SoftRIP TX zabezpečuje výkon, ktorý nenájdete v inom RIP. Pre viac informácií si stiahnite brožúru nižšie.